Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m

Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.

Kód produktu10101095
Part numberDPX-50-LC/LC-OM3-10
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:do 3 dni
Bežná cena
13.88 €
Vaša cena bez DPH
9.48 €
Vaša cena vrátane DPH
11.38 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s




















Technické informace
Kategorie: OM3
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 10 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: LC
Aktuálna cena produktu je11.38€  s dph
Váš e-mail