Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 5m

Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 5m
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.

Kód produktu10101099
Part numberDPX-50-LC/LC-OM4-5
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:do 3 dni
Bežná cena
13.26 €
Vaša cena bez DPH
8.49 €
Vaša cena vrátane DPH
10.19 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 5m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s




















Technické informace
Kategorie: OM4
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 5 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: LC
Aktuálna cena produktu je10.19€  s dph
Váš e-mail