Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Servery a zálohovanie
  3. Príslušenstvo k zálohovacím systémom

HP 3PAR 4m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

Pridať do obľúbenýchHP 3PAR 4m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

Kód produktu316062
Part numberQL281B
 
Záruka36 Měsíc(ů)
Hewlett - Packard
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
250.86 €
Vaša cena bez DPH
171.03 €
Vaša cena vrátane DPH
205.24 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Strážny pes
..
Aktuálna cena produktu je205.24€  s dph
Váš e-mail