Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Servery a zálohovanie
  3. Príslušenstvo k zálohovacím systémom

Príslušenstvo k zálohovacím systémom

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Hewlett Packard Enterprise 2TB SATA Hard Drive 7200rpmHewlett Packard Enterprise 2TB SATA Hard Drive 7200rpm.
453.86 €
Skladom u dodávateľa
Hewlett Packard Enterprise HDD 600Gb SAS 15.000RpmHewlett Packard Enterprise HDD 600Gb SAS 15.000Rpm.
407.21 €
Novinka
HP 3PAR 10000 2-port 10Gb Converged Network Adapter CardHP 3PAR 10000 2-port 10Gb Converged Network Adapter Card.
5 488.62 €
Novinka
HP 3PAR 10000 2m Expansion IEC RackHP 3PAR 10000 2m Expansion IEC Rack.
9 919.8 €
Novinka
HP 3PAR 10000 2m Expansion NEMA RackHP 3PAR 10000 2m Expansion NEMA Rack.
9 919.8 €
Novinka
HP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel AdapterHP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel Adapter.
10 840.72 €
Novinka
HP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel Upgrade AdapterHP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel Upgrade Adapter.
15 489.32 €
Novinka
HP 3PAR 10000 40-disk Drive Chassis Rack-mount KitHP 3PAR 10000 40-disk Drive Chassis Rack-mount Kit.
3 904.75 €
Novinka
HP 3PAR 10000 Upgrade 2-port 10Gb Converged Network Adapter CardHP 3PAR 10000 Upgrade 2-port 10Gb Converged Network Adapter Card.
7 829.99 €
Novinka
HP 3PAR 100m 50/125 (LC-LC) Fiber CableHP 3PAR 100m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable.
635.48 €
Novinka
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount kitHP 3PAR 10400 Standalone Rackmount kit.
7 734.44 €
Novinka
HP 3PAR 10m 50/125 (LC-LC) Fiber CableHP 3PAR 10m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable.
235.57 €