Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Servery a zálohovanie
  3. Sieťové karty pre servre

Sieťové karty pre servre

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PCIe x1, DS - pro PC 510, 520, 710, 720, 920, W420, W520 W530 P556 a dalšíPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
38.75 €
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 1x1Gbit Cu Intel I250-T1 - TX1310, TX1330, RX1330, TX150S8Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
64.09 €
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 - TX150S8, X2540 RX300, RX1330 a dalšíPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
275.87 €
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
522.3 €
FUJITSU Ethernet Gigabit PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-TPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
949.84 €
FUJITSU Ethernet Intel 2x1Gb Ethernet Adapter I350-T2Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
120.01 €
FUJITSU Ethernet PCNA EP OCe14102 2x10Gb PCIe 3.0 x 8Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
1 675.79 €
FUJITSU Ethernet PCNA SFP+ MMF Module for OCe14102Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
527.63 €
FUJITSU Ethernet PLAN EP OCe14102 2x 10GbPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
732.73 €
FUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10GBase-T PCIe x8 X540-T2Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
949.84 €
FUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
732.73 €
FUJITSU FC Ctrl 8Gb/s 1 channel QLE2560 MMF LCLPPočet kanálov:2; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
1 348.14 €