Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m

Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.

Kód produktu10101011
Part numberDPX-50-LC/SC-1
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:do 3 dni
Bežná cena
8.78 €
Vaša cena bez DPH
5.85 €
Vaša cena vrátane DPH
7.02 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s




















Technické informace
Kategorie: OM2
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 1 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: SC
Aktuálna cena produktu je7.02€  s dph
Váš e-mail