Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m

Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:ST, ST.

Kód produktu1045481
Part numberDPX-50-ST/ST-1
EAN produktu859120513945
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:do 3 dni
Bežná cena
6.16 €
Vaša cena bez DPH
4.26 €
Vaša cena vrátane DPH
5.11 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s




















Technické informace
Kategorie: OM2
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: ST-ST
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 1 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: ST
Aktuálna cena produktu je5.11€  s dph
Váš e-mail