Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Novinkado 3 dni
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenMontáž:Ostatné.
4.91 €
s DPH
do 3 dni
DROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOHTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
288.05 €
s DPH
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-16-OS-LSOHTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
366.06 €
s DPH
DROP1000 kabel Solarix, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-24-OS-LSOHTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
507.11 €
s DPH
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOHTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
132.02 €
s DPH
Novinkado 3 dni
DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOHTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
162.02 €
s DPH
Novinkado 3 dni
DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOHTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
237.06 €
s DPH
do 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.
7.09 €
s DPH
Novinkado 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, SC.
4.75 €
s DPH
do 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, ST.
8.45 €
s DPH
do 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, ST.
6.94 €
s DPH
do 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:ST, ST.
5.17 €
s DPH