Optická kabeláž - ABCOM Košice s.r.o. - online predajňa
Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Novinka1- 3 dni
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenMontáž:Ostatné.
4.88 €
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
11.33 €
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
14.18 €
1- 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
5.62 €
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
16.99 €
1- 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
6.18 €
1- 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
6.76 €
1- 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 5mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
7.96 €
1- 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
9.05 €
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 10mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.
11.8 €
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 15mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.
14.76 €
1- 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.
5.56 €