Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. SFP Moduly

SFP Moduly

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Skladom u dodávateľa
Cisco 10GBASE-SR SFP+ ModuleTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
458.06 €
Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ ModuleTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
345.18 €
Skladom u dodávateľa
Cisco GLC-TE Gigabit Ethernet Transceiver
174.97 €
Skladom u dodávateľa
CISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP, single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RXCISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP, single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX.
306.38 €
Skladom u dodávateľa
Cisco SFP-10G-LR-S (10GBASE-LR module supports a link length of 10km on standard single-mode fiber (SMF, G.625)Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
824.44 €
Cisco SFP-10G-LRM=Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
505.9 €
Skladom u dodávateľa
DAC SFP+ kabel, 10Gbps , 3m, Cisco kompatibilníTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
29.96 €
Skladom u dodávateľa
GE SFP,LC connector LX/LH transceiver
447.38 €
Skladom u dodávateľa
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
14.02 €
Skladom u dodávateľa
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
17.29 €
Skladom u dodávateľa
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
18.23 €
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
20.3 €