TP-Link TL-SM311LM [modul MiniGBIC, MM, 850 nm, dosah 550 m]

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode.... viac
Bežná cena: 22.67  (-23%)
14.46 € bez DPH
Nie je na sklade - opýtajte sa
17.35 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 438046
EAN: 6935364030209
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobca: TP-LINK
Popis a parametre
Diskusia

TP-Link TL-SM311LM [modul MiniGBIC, MM, 850 nm, dosah 550 m]

  • Viacrežimový modul MiniGBIC, MM, 850 nm, dosah 550 m
  • Na použitie s TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE..
Typ vlákna
Multimode
Technologie SFP Modulu
1000 Mbps
Rozhraní modulu
SFP/miniGBIC

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

TP-Link TL-SM311LM [modul MiniGBIC, MM, 850 nm, dosah 550 m]

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
ABCOM Košice s.r.o.
Gudernova 3
04011 Košice
Slovenská Republika
IČO: 46112961
IČ DPH (DIČ): SK2023229560
GoPay