TP-Link TL-SM5110-SR [10GBase-SR SFP+ LC Transceiver, MM, 850nm]

Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Multimode.... viac
Bežná cena: 20.68  (-27%)
12.5 € bez DPH
Skladom 1 ks
15 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: DI2110186
EAN: 6935364006297
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobca: TP-LINK
Popis a parametre
Diskusia

TP-Link TL-SM5110-SR [10GBase-SR SFP+ LC Transceiver, MM, 850nm]

  • Multirežimový vysílač SFP+ LC
  • Připojitelný za provozu, umožňující maximální flexibilitu
  • Podporuje funkci digitálního diagnostického monitorování (DDM)
  • Kompatibilní se standardem 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+ MSA)
  • Kompatibilní se switchi disponujícími porty 10G SFP+, např. JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP a dalšími.

    HARDWARE FEATURES
    DDM Yes
    SFP-MSA Yes
    Hot Swappable Yes
    TRANSCEIVER
    Standards and Protocols IEEE 802.3ae, TCP/IP, SFF-8472
    Wave Length 850nm
    Power Supply 3.3V
    Fiber Type 50/125um or 62.5/125um Multi-mode
    Max. Cable Length 300m (OM3)
    Data Rate 10Gbps
    Port Type LC/UPC
    Safety & Emission FCC, CE
    Environment Operating Temperature: 0–70 ℃ (32–158 ℉)
    Storage Temperature: -40–80 ℃ (-40–176 ℉)
    Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing
    Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
Typ vlákna
Multimode
Technológia SFP modulu
10 Gbps
Rozhranie tlače
SFP+

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

TP-Link TL-SM5110-SR [10GBase-SR SFP+ LC Transceiver, MM, 850nm]

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
Naposledy navštívené
ABCOM Košice s.r.o.
Rumunská 11
04001 Košice
Slovenská Republika
IČO: 46112961
IČ DPH (DIČ): SK2023229560