UBNT UOC-5 - Unifi ODN Cable, 5 Meter

Optický patch kabel Ubiquiti Networks UOC-5 je vhodný pro propojení aktivních a pasivních optických prvků. Kabel je vyroben jako multimode s 50/125 (OM3) vlákny, průměr 2mm, délka 5m a LC-LC duplex konektory. Technické parametry Optika Počet vláken:2 Typ vlákna:Režim Multi Průměr jádra [µm]:50/125 (OM3) Typ leštění:UPC... viac
Bežná cena: 12.22  (-22%)
7.96 € bez DPH
Nie je na sklade - opýtajte sa
9.55 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

UBNT UOC-5 - Unifi ODN Cable, 5 Meter

Optický patch kabel Ubiquiti Networks UOC-5 je vhodný pro propojení aktivních a pasivních optických prvků. Kabel je vyroben jako multimode s 50/125 (OM3) vlákny, průměr 2mm, délka 5m a LC-LC duplex konektory.

Technické parametry

Optika

Počet vláken:2

Typ vlákna:Režim Multi

Průměr jádra [µm]:50/125 (OM3)

Typ leštění:UPC

Konektory a rozhraní

Optické konektory:LC - LC

Fyzikální vlastnosti

Účel:Krytý

Délka [m]:5

Vnější průměr [mm):2

.

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

UBNT UOC-5 - Unifi ODN Cable, 5 Meter

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
ABCOM Košice s.r.o.
Gudernova 3
04011 Košice
Slovenská Republika
IČO: 46112961
IČ DPH (DIČ): SK2023229560
GoPay