ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS2E, IPS, 1920 x 1080 FHD, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.... viac
Bežná cena: 201.83  (-21%)
Nie je na sklade - opýtajte sa
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia (0)
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Antireflexní
Rozlíšenie
1920×1080 (Full HD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
3.5mm Jack
DisplayPort
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA
Nastaviteľná výška
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
IPS
Použití
Herní
Rozhraní vstup
DP
Rozhraní vstup
HDMI
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
3
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
3,4
Jas (cd/m2)
350
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek