ASUS LCD 32" PA32UCG-K 3840x2160 RGB ProArt REPRO TB DP HDMI USB-C-VIDEO+60W PIVOT VESA 100x100
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení, Dokování NTB; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, Thunderbolt.... viac
Bežná cena: 4 752.76  (-16%)
Nie je na sklade - opýtajte sa
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 262964
EAN: 4711081016458
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Asus
Popis a parametre
Diskusia (0)
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Matný
Rozlíšenie
3840×2160 (UHD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
3.5mm Jack
Thunderbolt
DisplayPort
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA
Nastaviteľná výška
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Použití
Profesionální
Vlastnost
Rovný
Thunderbolt počet
2
Thunderbolt verze
3
USB počet
3
HDMI počet
DP počet
1
HDMI verze
2.0
HDMI verze
2.1
Úhlopříčka displeje (")
32
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
120
Kontrast:1
Hmotnost (kg)
14,6
Jas (cd/m2)
1500
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek