ASUS LCD 27" VA27DQSB-W 1920x1080 IPS 75Hz LED IPS 75Hz 5ms 250cd REPRO DP HDMI VGA PIVOT - HDMI kabel - bílý
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:HDMI, VGA, USB 2.0, 3.5mm Jack, DisplayPort.... viac
Bežná cena: 272.63  (-16%)
Nie je na sklade - opýtajte sa
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 262983
EAN: 4711081046868
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Asus
Popis a parametre
Diskusia (0)
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Matný
Rozlíšenie
1920×1080 (Full HD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
3.5mm Jack
USB 2.0
DisplayPort
VGA
Výbava
VESA
Výbava
Reproduktory
Nastaviteľná výška
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
IPS
USB počet
2
HDMI počet
1
DP počet
1
HDMI verze
1.4
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
75
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
5
Hmotnost (kg)
6,8
Jas (cd/m2)
250
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek