Avigilon 320F-H5A-THC-BO12 kompaktná IP termokamera
Popis a parametre
Diskusia (0)
Kompaktná IP termokamera, antivandal, senzor Uncooled VOx Microbolometer, rozlíšenie 320 x 256 px @ 30 fps, citlivosť NETD < 50 mK, pozorovateľný rozsah teplôt od -40 °C do +225 °C, fixný objektív 18 mm, uhol záberu 12,2° x 9,7°, 3DNR, inteligentné funkcie, kompresia H.264 / H.265 / MJPEG, HDSM SmartCodec, Idle Scene, možnosť konfigurácie cez Wi-Fi prostredníctvom USB Wi-Fi Adaptéra, 1x USB 2.0, ONVIF kompatibilné, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, napájanie 12 V DC, 667 mA, PoE, pracovná teplota od -40 °C do +65 °C, IP 67, IK 10, rozmery 307 x 126 x 106 mm, hmotnosť 1,45 kg