BAZAR - ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PGO27QFS, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 2xHDMI, 2xDP - poškozený obal
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA; Formát obrazovky:16:9; Rozhranie:HDMI, USB 3.0, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.... viac
Bežná cena: 478.9  (-2%)
Skladom 1 ks
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1355000
EAN: 1355000
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: ASRock
Popis a parametre
Diskusia (0)
Formát obrazovky
16:9
Rozlíšenie
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
3.5mm Jack
USB Type-C
DisplayPort
USB 3.0
Výbava
VESA
DP verze
1.4
Typ panelu
OLED
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Herní
Standardní záruka (roky)
3
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.0
Vlastnost
Rovný
USB-C počet
1
Barevná hloubka (bit)
10
USB počet
2
HDMI počet
2
DP počet
HDMI verze
2.1
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
5,8
Jas (cd/m2)
275
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek