Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Optická kabeláž

DROP1000 kabel Solarix, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, černý, cívka 500m

Novinka
doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchDROP1000 kabel Solarix, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, černý, cívka 500m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.

Kód produktu10102001
Part number70291165
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:Solarix
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
467.86 €
Vaša cena bez DPH
301.87 €
Vaša cena vrátane DPH
362.24 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Strážny pes

DROP1000 kabel Solarix 16vl 9/125 3,9mm LSOH Eca černý cívka 500m


Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 16 vláken SM 9/125. Balení 500m


Optický kabel Solarix SXKO-DROP-16-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je optický kabel UV stabilní. Optický kabel disponuje velmi vysokou tahovou odolností 1000 N. Použitá vlákna Corning (G.657.A2) mají vysokou ohebnost, a tím umožňují dosáhnout vynikajících přenosových a instalačních vlastností ve stísněných prostorech a kdekoliv, kde je třeba rozvést více oddělených spojů. Balení 500m.

































Technické informace
Typ kabelu: drop
Typ vlákna: 9/125 µm
Třída reakce na oheň, typ pláště: Eca LSOH
Typ kabelu dle výplně: bez gelový
Specifikace vlákna: G.657.A2
Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
Útlum při 1550nm: 0.20 dB/km
Průměr kabelu: 3.9 ± 0.2 mm
Hmotnost kabelu (kg/km): 14 kg/km
Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
Krátkodobá tlaková odolnost: 500 N/100 mm
Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 4x D kabelu
Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 7x D kabelu
.
Aktuálna cena produktu je362.24€  s dph
Váš e-mail