Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Novinka
Pridať do obľúbenýchDROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOH
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.

Kód produktu10102004
Part number70291045
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:Solarix
Skladová dostupnosť:do 3 dni
Bežná cena
207.97 €
Vaša cena bez DPH
133.82 €
Vaša cena vrátane DPH
160.58 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

DROP1000 kabel Solarix 4vl 9/125, 3,6mm LSOH Eca černý cívka 500m


Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125. Balení 500m.


Optický kabel Solarix SXKO-DROP-4-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je optický kabel UV stabilní. Optický kabel disponuje velmi vysokou tahovou odolností 1000 N. Použitá vlákna Corning (G.657.A2) mají vysokou ohebnost, a tím umožňují dosáhnout vynikajících přenosových a instalačních vlastností ve stísněných prostorech a kdekoliv, kde je třeba rozvést více oddělených spojů. Balení 500m.

































Technické informace
Typ kabelu: drop
Typ vlákna: 9/125 µm
Třída reakce na oheň, typ pláště: Eca LSOH
Typ kabelu dle výplně: bez gelový
Specifikace vlákna: G.657.A2
Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
Útlum při 1550nm: 0.20 dB/km
Průměr kabelu: 3.6 ± 0.2 mm
Hmotnost kabelu (kg/km): 12.5 kg/km
Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
Krátkodobá tlaková odolnost: 500 N/100 mm
Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 4x D kabelu
Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 7x D kabelu
.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kábla: DROP kábel
Aktuálna cena produktu je160.58€  s dph
Váš e-mail