EUROCASE Měnič napětí DC/AC 12V/220V, 1500W (MT-MX1500)
Popis a parametre
Diskusia (0)
Menič napätia DC/AC 12V/230V, 1500W
Špecifikácie
| Technické parametre | |
|---|---|
| Vstupné napätie | 12V DC |
| Menovitý výkon | 1500W |
| Trvalý výkon | 1300W |
| Výstup USB 5V | Nie |
| Účinnosť | >90% |
| Priebeh výstupného napätia | modifikovaný sínus |
| Rozsah vstupného napätia | 10 - 15V |
| Výstupné napätie | 230V AC / 50Hz |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 220 x 160 x 75 mm |
| Váha | 2,1 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek