Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Servery a zálohovanie
  3. Ostatné príslušenstvo k servrom

HP Cable Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 50m Cable

Novinka
doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchHP Cable Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 50m Cable

Kód produktu316032
Part numberQK731A
 
Záruka0 Rok(ů)
Hewlett - Packard
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
2534.36 €
Vaša cena bez DPH
1872.17 €
Vaša cena vrátane DPH
2246.60 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Premier Flex Multimode OM4 MPO/MPO (Multiple-Fiber Push-On/Pull-off) Fiber Optic cable, 8-fibre, 50m (164ft) long - Duplex graded index 50/125um multimode 'bendable' fiber optic cable with MPO connectors on each end (Blue Color).
Typ príslušenstva: Kabeláž
Aktuálna cena produktu je2246.60€  s dph
Váš e-mail