Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Servery a zálohovanie
  3. Ostatné príslušenstvo k servrom

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable

Novinka
Pridať do obľúbenýchHP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable

Kód produktu316036
Part numberQK735A
 
Záruka0 Rok(ů)
Hewlett - Packard
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
204.76 €
Vaša cena bez DPH
86.80 €
Vaša cena vrátane DPH
104.16 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
..
Typ príslušenstva: Kabeláž
Aktuálna cena produktu je104.16€  s dph
Váš e-mail