HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable - ABCOM Košice s.r.o. - online predajňa
Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Servery a zálohovanie
  3. Ostatné príslušenstvo k servrom

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Pridať do obľúbenýchHP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
Typ príslušenstva:Kabeláž.

Kód produktu316037
Part numberQK736A
EAN produktu4948382822123
 
Záruka:0 Rok(ů)
Výrobca:Hewlett - Packard
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
275.27 €
Vaša cena bez DPH
207.10 €
Vaša cena vrátane DPH
248.52 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
..
Typ príslušenstva: Kabeláž
Aktuálna cena produktu je248.52€  s dph
Váš e-mail