Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.... viac
Bežná cena: 42.54  (-16%)
29.61 € bez DPH
Na dotaz
35.53 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 58556
EAN: 766623506519
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Intellinet
Popis a parametre
Diskusia

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km

Fast Ethernet Media Converter
10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi)
Color: Black

•Data transfer rate: 100 Mbps
•One 10/100Base-TX RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft.
•RJ45 port with Auto MDI/MDI-X support and auto-negotiation
•One 100Base-FX multi-mode Fiber ST duplex port
•Fiber distance support: up to 2 km / 1.24 mi (62.5/125 or 50/125 µm cable)
•Wavelength: 1310 nm
•Flow control
•Status LEDs for power and Link/TX for both ports
•External power adapter, 5 V DC.
Technológia konvertora
Fast Ethernet 10/100Mbps

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
Naposledy navštívené
ABCOM Košice s.r.o.
Rumunská 11
04001 Košice
Slovenská Republika
IČO: 46112961
IČ DPH (DIČ): SK2023229560