Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Výrobca  LYNX CS

LYNX CS

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
do 3 dni
19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černýTyp komponenty:Prepojovací panel; Prevedenie:CAT5E; Tienenie:UTP.
27 €
s DPH
Novinka
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorůMontáž:Ostatné.
4.22 €
s DPH
do 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.
6.67 €
s DPH
Novinkado 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, SC.
4.46 €
s DPH
do 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, ST.
7.96 €
s DPH
do 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, ST.
6.53 €
s DPH
do 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:ST, ST.
4.86 €
s DPH
do 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
10.7 €
s DPH
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
13.4 €
s DPH
do 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
6.29 €
s DPH
Novinkado 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
18.26 €
s DPH
do 3 dni
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
6.83 €
s DPH