MikroTik G1394-0350WNA Hot-swap napájecí zdroj 12V 350W pro CRS804
G1394-0350WNA je 12VDC 27,5A (350W) hot-swap napájecí zdroj určený pro switch CRS804 DDQ. Slouží jako přímá náhrada napájecího modulu, což vám umožňuje obnovit plnou redundanci napájení nebo vyměnit vadnou jednotku bez vypnutí zařízení. Modul lze nainstalovat nebo vyměnit za chodu přepínače, což zajišťuje nepřetržitý ... viac
Bežná cena: 139.44  (-28%)
Nie je na sklade - opýtajte sa
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia (0)
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek