MikroTik SAW36-240-1500 Napájecí zdroj 24V 1,5A
Originál Mikrotik spínaný napájecí zdroj 24V 36W pro jednotky RouterBOARD. Technické specifikace: Výstupní napětí: 24V Vstupní napětí: 110/220V 0.7A Frekvence napětí: 50~60 Hz Max. výstupní proud: 1500mA Rozsah provozních teplot: -30 ... +50 °C Výstupní konektor: standardní 2.1mm jack.... viac
Bežná cena: 15.4  (-36%)
Nie je na sklade - opýtajte sa
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia (0)
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek