MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10G - ABCOM Košice s.r.o. - online predajňa
Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. SFP Moduly

MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10G

Pridať do obľúbenýchMikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10G
Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu1015398
Part numberS+31DLC10D
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:MikroTik
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
179.24 €
Vaša cena bez DPH
107.65 €
Vaša cena vrátane DPH
129.18 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

MikroTik S+31DLC10D



S+31DLC10D je 10Gbps SFP+ modul s LC konektorem, pracuje s vlnovými délky 1310nm, je určen pro jedno-vidové vlákno (SM), použití do 10km. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM. Moduly jsou taktéž kompatibilní s produkty jiných výrobců.






Technické specifikace:



















Kód produktu S+31DLC10D
Rychlost 10G
Vlnová délka 1310nm
Vid Jedno-vidový (SM - Single Mode)
Max. vzdálenost spoje 10km
Konektor LC
Formát SFP+

Užitečné odkazy:






.
Typ vlákna: Singlemode
Technológia SFP modulu: 10 Gbps
Rozhranie tlače: SFP+
Aktuálna cena produktu je129.18€  s dph
Váš e-mail