Multimódová duplexná optická spojka LC-LC, PC

Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Spojka; Typ konektora:LC.... viac
Bežná cena: 1.5  (-9%)
1.14 € bez DPH
Nie je na sklade - opýtajte sa
1.37 €
ks
Můžete nakoupit násobky 1 ks.
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1010080
EAN: 1010080
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: LYNX CS
Popis a parametre
Diskusia

Multimódová duplexná optická spojka LC-LC, PC

Obojstranná spojka


Konektor: LC/LC

Brúsenie: PC Typ vlákna: Multimode
..

Typ vlákna
Multimode
Typ kábla
Spojka
Typ konektora
LC

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Multimódová duplexná optická spojka LC-LC, PC

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
ABCOM Košice s.r.o.
Gudernova 3
04011 Košice
Slovenská Republika
IČO: 46112961
IČ DPH (DIČ): SK2023229560