Jednovidová duplexná optická spojka LC-LC, PC

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Spojka; Typ konektora:LC.... viac
Bežná cena: 1.97  (-16%)
1.38 € bez DPH
Skladom > 5 ks
1.66 €
ks
Můžete nakoupit násobky 1 ks.
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1010081
EAN: 5397011724953
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: OEM
Popis a parametre
Diskusia

Jednovidová duplexná optická spojka LC-LC, PC

Obojstranná spojka


Konektor: LC/LC

Brúsenie: PC Typ vlákna: jednovidové
..

Typ vlákna
Singlemode
Typ kábla
Spojka
Typ konektora
LC

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Jednovidová duplexná optická spojka LC-LC, PC

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
ABCOM Košice s.r.o.
Gudernova 3
04011 Košice
Slovenská Republika
IČO: 46112961
IČ DPH (DIČ): SK2023229560