1U optický výsuvný zásobník, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000), vrátane kazety na 24 zvarov, čierny

Typ príslušenstva:Optické vane, rozvádzače.... viac
Bežná cena: 53.15  (-33%)
29.68 € bez DPH
Skladom > 5 ks
35.62 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1030904
EAN: 1030904
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: NoName
Popis a parametre
Diskusia

1U optický výsuvný zásobník, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000), vrátane kazety na 24 zvarov, čierny

1U optický výsuvný zásobník, 24x SC simplex spojky (24x LC Duplex, 24x E2000), vrátane kazety na 24 zvarov, čierny
  • pevná čelná strana 24 číslovaných pozícií pre 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000)
  • 48 otvorov so závitom M2 na upevnenie spojok, 48x skrutka M2 na upevnenie spojok
  • 1x kazeta na 24 zvarov vrátane tŕňov na upevnenie zvarov (dva zvarov nad sebou)
  • 2x pomocný viazací hrebeň - polkruh
  • 2x priechodka PG 13.5, uťahovacie pásky
  • vaňa môže byť vybavená prídavnou kazetou (PN: OPK-HK-24-1) pre 24 zvarov, t. j. môže byť vybavený až 48 vláknami (24 LC duplex)
spojky
  • SC/SC single-mode simplex - nájdete pod kódom 10101071 (PN: SC/SC SPX-SM)
  • SC/SC multi-mode simplex - nájdete pod kódom 1045712 (PN: SC/SC SPX-MM)
  • LC/LC single-mode duplex - nájdete pod číslom 1010081 (PN: LC/LC DPX-SM)
  • LC/LC multi-mode duplex - nájdete pod kódom 1010080 (PN: LC/LC DPX-MM)
  • zaslepovacie zátky - nájdete pod kódom 1030033 (PN: ZASLOPTSC)
..
Typ príslušenstva
Optické vane, rozvádzače

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

1U optický výsuvný zásobník, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000), vrátane kazety na 24 zvarov, čierny

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
ABCOM Košice s.r.o.
Gudernova 3
04011 Košice
Slovenská Republika
IČO: 46112961
IČ DPH (DIČ): SK2023229560