Optický kabel LEXI-Net DROP FTTx, 12x 9/125 SM, G.657A1, LS0H, černý, cívka 1km

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.... viac
Bežná cena: 652.3  (-19%)
441.95 € bez DPH
Nie je na sklade - opýtajte sa
530.34 €
ks
Můžete nakoupit násobky 1 ks.
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 10101661
EAN: 10101661
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Lexi-NET
Popis a parametre
Diskusia

Optický kabel LEXI-Net DROP FTTx, 12x 9/125 SM, G.657A1, LS0H, černý, cívka 1km

Optický kábel LEXI-Net DROP FTTx, 12x 9/125 SM, G.657A1, LS0H, čierna, cievka 1km

Optický jednovláknový 12-vláknový univerzálny - čierny (vnútorný/vonkajší) samonosný kábel DROP FTTH v 1000 m cievke v samonavíjacej krabici. Používajú sa vlákna G.657A1.

Konštrukcia kábla umožňuje malý polomer ohybu.
kábel sa dodáva v samonavíjacích škatuliach na plastovej cievke.
Dĺžka presahov závisí od miestnych podmienok, optimálne do 80 m, v ideálnych podmienkach až do 120 m
. Kábel má priemer 3 mm a vyznačený prierez.

Základné špecifikácie
Počet optických vlákien: 12
Typ vlákna Jednomódové 9/125 mikrónov, G.657A1
Útlm: 1310 nm < 0,36 dB/km , 1550 nm < 0,25 dB/km
Ťahová ochrana: kevlarová priadza
Vonkajší plášť: FRNC (LSOH), vodotesný, odolný voči UV žiareniu
Krátkodobá odolnosť voči tlaku: do 600 N
Prevádzková teplota: -20°C +60°C
Balenie
Cievka: 1000 m
..
Typ vlákna
Singlemode
Typ kabelu
DROP kabel

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Optický kabel LEXI-Net DROP FTTx, 12x 9/125 SM, G.657A1, LS0H, černý, cívka 1km

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
ABCOM Košice s.r.o.
Gudernova 3
04011 Košice
Slovenská Republika
IČO: 46112961
IČ DPH (DIČ): SK2023229560
GoPay