Philips MT 24" 24B2N3200D - 1920x1200,IPS,100Hz,1xVGA,1xHDMI,1xDP,USBhub,Repro,Pivot
Rozlíšenie:1920x1200; Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:Nešpecifikované; Rozhranie:Jack 3,5 mm výstup, USB 3.2 Gen 1, HDMI, VGA, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.... viac
Bežná cena: 246.49  (-11%)
Nie je na sklade - opýtajte sa
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1681376
EAN: 8721038004427
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobca: Philips
Popis a parametre
Diskusia (0)
Formát obrazovky
16:10
Povrchová úprava displeja
Antireflexní
Rozlíšenie
1920x1200
Rozhranie
3.5mm Jack
Rozhranie
HDMI
DisplayPort
VGA
USB Type-C
Výbava
VESA
Výbava
Reproduktory
Pivot
Nastaviteľná výška
Energetická trieda
Nešpecifikované
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
IPS
Možnost prodloužené záruky
Ano
Použití
Herní
Použití
Kancelářský
Profesionální
Rozhraní vstup
USB-C
Rozhraní vstup
USB
VGA
HDMI
DP
3,5 mm Jack
3,5 mm Jack
USB hub
Standardní záruka (roky)
5
USB verze
3.2
Vlastnost
Rovný
USB-C počet
1
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
5
HDMI počet
1
DP počet
HDMI verze
1.4
Úhlopříčka displeje (")
24,1
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
1500
Doba odezvy (ms)
4
Jas (cd/m2)
300
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek