Philips MT 24" 24B2U3301D - 1920x1200,IPS,100Hz,1xHDMI,1xDP,USBhub,USB-C,PD,RJ45,Repro,Pivot
Rozlíšenie:1920x1200; Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:C; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.... viac
Bežná cena: 306.8  (-11%)
Nie je na sklade - opýtajte sa
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1681377
EAN: 8721038004434
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobca: Philips
Popis a parametre
Diskusia (0)
Formát obrazovky
16:10
Povrchová úprava displeja
Antireflexní
Rozlíšenie
1920x1200
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
USB Type-C
3.5mm Jack
DisplayPort
Výbava
Reproduktory
Výbava
Pivot
VESA
Energetická trieda
C
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Možnost prodloužené záruky
Ano
Použití
Profesionální
Použití
Herní
Kancelářský
Rozhraní vstup
USB
Rozhraní vstup
USB-C
HDMI
DP
LAN
3,5 mm Jack
3,5 mm Jack
USB hub
Standardní záruka (roky)
5
USB verze
3.2
Vlastnost
Rovný
USB-C počet
1
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
4
HDMI počet
1
DP počet
HDMI verze
1.4
Úhlopříčka displeje (")
24,1
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
1500
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
5,76
Jas (cd/m2)
300
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek