Planet MFB-FX, SFP modul 100Base-FX, multimode, 2km - ABCOM Košice s.r.o. - online predajňa
Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. SFP Moduly

Planet MFB-FX, SFP modul 100Base-FX, multimode, 2km

Pridať do obľúbenýchPlanet MFB-FX, SFP modul 100Base-FX, multimode, 2km
Technológia SFP modulu:100 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode.

Kód produktu1018199
Part numberMFB-FX
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Planet
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
32.34 €
Vaša cena bez DPH
20.34 €
Vaša cena vrátane DPH
24.41 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Konverzní Fast Ethernetový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX
Duplexní LC konektor, pro multimódová vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro Fast Ethernet SFP.

Např. pro FGSW-2624SF
Dosah 2km na multimodovém vlákně 62,5/125 a 50/125 um.

Výhodou použití SFP modulů je jejich standardizace a možnost záměny..
Typ vlákna: Multimode
Technológia SFP modulu: 100 Mbps
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Aktuálna cena produktu je24.41€  s dph
Váš e-mail