Planet PWR-120-48, Mean Well průmyslový zdroj na DIN lištu, nastavitelný 48-56V DC, 120W
Popis a parametre
Diskusia (0)
Napájanie pre inštaláciu na DIN lištu. Výstupné napätie 48 V DC, zaťažiteľnosť 120 W. Prevádzková teplota -10 až 60 °C. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE Výstupné napätie: 48-56 V DC Výstupný výkon: 120 W Vstupné napätie: 100 - 240 V AC Certifikácia: CE EN-60950-1 Rozmery: 65 x 100 x 125 mm Hmotnosť: 0,79 kg..
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek