Planet PWR-240-48, Mean Well průmyslový zdroj na DIN lištu, nastavitelný 48-56V DC, 240W
Popis a parametre
Diskusia (0)
Napájanie pre inštaláciu na DIN lištu. Výstupné napätie 48 V DC, zaťažiteľnosť 240 W. Prevádzková teplota -10 až 70 °C. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE Výstupné napätie: 48-56 V DC Výstupný výkon: 240 W Vstupný výkon: 100-240 V AC Elektrická bezpečnosť: CE EN-60950-1 Rozmery: 125 x 125 x 100 mm Hmotnosť: 1,2 kg..
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek