Univerzálny napájací adaptér Goobay 230V/3-12V DC 300mA
Popis a parametre
Diskusia (0)
goobay Univerzálny napájací adaptér 230V/3-12V stejnosmerný 300mA - 3V-12V po krokoch, rovnomerných DC - možnosti nastavenia na: 3.0-4.5-5.0-6.0-7.5-9.0-12.0 V DC výstupné napätie - maximálny prúd 300mA pri 12V, 600mA pri 3V - USB napájací konektor - vyhovuje normám EuP directive 2005/32/EG - Rozmery: 69 x 39 x 31 mm - Vstupné napätie: AC 100-240V ~ 60/50Hz - LED dióda signalizujúca zapnutie - dĺžka prívodného kábla 180 cm Adaptér vyhovuje požiadavkám medzinárodných štandardov ECO-design, CEC a MEPS. Tieto štandardy zaručujú nízku spotrebu pri "stand-by mode" bez zaťaženia a redukciu CO2 emisií. Porovnaní s bežnými adaptérmi dokáže ušetriť až 30% el. energie. 9 ks rôznych výmenných koncoviek v sade (pri výbere konektora nutné zvoliť správny konektor, ktorý pasuje a má kontakt) - USB outlet - 2.5 mm plug - 3.5 mm plug - 3.5 x 1.35 mm DC plug - 5.0 x 2.1 mm DC plug - 5.5 x 1.5 mm DC plug - 5.5 x 2.5 mm DC plug - NEW 5.5 x 2.1 mm DC plug - NEW 4.0 x 1.7 mm DC plug
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
ParametrePridať do porovnania
Druh príslušenstva
Nabíjačky
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek