TP-Link MC100CM media konvertor (1x100Mb/s, 1x duplex SC/UPC, MM, 1310nm, 2km)

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode.... viac
Bežná cena: 43.06  (-25%)
27.02 € bez DPH
Skladom 5 ks
32.42 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 438085
EAN: 6935364030391
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobca: TP-LINK
Popis a parametre
Diskusia

TP-Link MC100CM media konvertor (1x100Mb/s, 1x duplex SC/UPC, MM, 1310nm, 2km)

TP-Link MC100CM

10/100 Mb/s Multi-Mode media konvertor

    MC100CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC100CM, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s vícevidovým (multi-mode, MM) optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC100CM podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm u příjmu i odesílání dat.

    Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo v šasi TP-Link TL-MC1400, automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX, automatické vyjednávání duplexního režimu na portu TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Zařízení MC100CM podporuje přenos dat pomocí vícevidového (mutli-mode, MM) optického kabelu na vzdálenost až 2 km.

  • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
  • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
  • Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km.

Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/mc100cm/

Technické specifikace
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Basic Function Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Extends fiber distance up to 2km
Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
Ports 1 100M SC/UPC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 1310nm
Network Media 10BASE-T UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-FX Multi-mode Fiber
LED Indicators PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Dimensions (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply External power supply
Max Power Consumption 2.5W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Package Contents • Media Converter MC100CM
• Power Adapter
• Installation Guide
Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
.
Technologie konvertoru
Fast Ethernet 10/100Mbps
Konvertor dle typu
LAN/optika multimode

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

TP-Link MC100CM media konvertor (1x100Mb/s, 1x duplex SC/UPC, MM, 1310nm, 2km)

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
ABCOM Košice s.r.o.
Gudernova 3
04011 Košice
Slovenská Republika
IČO: 46112961
IČ DPH (DIČ): SK2023229560
GoPay