TP-Link MC112CS WDM media konvertor (1x100Mb/s, 1x simplex SC/UPC, SM, 1310/1550nm, 20km)

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode.... viac
Bežná cena: 35.46  (-23%)
22.73 € bez DPH
Nie je na sklade - opýtajte sa
27.28 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 438034
EAN: 6935364030421
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobca: TP-LINK
Popis a parametre
Diskusia

TP-Link MC112CS WDM media konvertor (1x100Mb/s, 1x simplex SC/UPC, SM, 1310/1550nm, 20km)

TP-Link MC112CS

10/100 Mb/s WDM media konverter

!!! Funkční pouze s protikusem MC111CS !!!

    MC112CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na polovinu. Média konvertor MC112CS , který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s jednovidovým (single mode, SM) optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC112CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm pro odesílání dat a 1 550 nm pro příjem dat. To znamená, že další koncové zařízení musí využívat vlnovou délku 1 550 nm pro odesílání dat a 1 310 nm pro příjem dat, aby mohlo spolupracovat s modulem MC112CS. Média konvertor TP-Link MC111CS je příkladem jednotky, která spolupracuje s modulem MC112CS.

    Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi), automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX, automatické vyjednávání duplexního režimu na portu TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Zařízení MC112CS podporuje přenos dat pomocí jednovidového (Single Mode, SM) optického kabelu na vzdálenost až 20 km.

  • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
  • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
  • Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení.

Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/mc112cs/

Technické specifikace
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u
Basic Function Adopts WDM technology
Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
minimize the loss caused by link failure timely
Extends fiber distance up to 20km
Ports 1 100M SC/UPC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 1310nm Tx/1550nm Rx
WDM TX 1310nm
WDM RX 1550nm
Network Media 10BASE-T UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-FX Single-mode Fiber
LED Indicators PWR, Link/Act
Dimensions (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply External Power Adapter
Max Power Consumption 2.41W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Package Contents • Media Converter MC112CS
• Power Adapter
• Installation Guide
Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
.
Technologie konvertoru
Fast Ethernet 10/100Mbps
Konvertor dle typu
LAN/optika singlemode

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

TP-Link MC112CS WDM media konvertor (1x100Mb/s, 1x simplex SC/UPC, SM, 1310/1550nm, 20km)

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
ABCOM Košice s.r.o.
Gudernova 3
04011 Košice
Slovenská Republika
IČO: 46112961
IČ DPH (DIČ): SK2023229560
GoPay