UBNT POE-24-24W-5P, Gigabit PoE Injector, 24V/1A (24W), 5-Pack
Kvalitný stabilizovaný gigabitový PoE napájací adaptér s uzemnením, LED indikáciou a výstupným napätím 24V a max. prúdom 1A. Maximálny výstupný výkon je 24W. Balenie obsahuje (5) PoE adaptér (5) Napájací kábel Technické parametre Konektory a rozhrania Rýchlosť siete Ethernet [Mbps]: 10/100/1000 Gigabitová sieť ... viac
Bežná cena: 51.86  (-3%)
Nie je na sklade - opýtajte sa
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia (0)
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek