UBNT RPS-AC-100W, Redundant Power Supply AC/DC, 100W
Popis a parametre
Diskusia (0)
RPS-AC-100W je 100W napájací zdroj a je určený pre jednotky Ubiquiti určené pre 19" rack s odnímateľnými napájacími zdrojmi. V prípade výpadku primárneho napájacieho zdroja jednotka zistí chybu a napájací zdroj sa automaticky prepne na druhý zdroj napájania.
Zoznam kompatibility
- UF-OLT (Ubiquiti UFiber OLT)
- USG-XG-8 (Bezpečnostná brána UniFi)
- ER-8-XG (EdgeRouter Infinity)
Technické parametre
Kŕmiť
Vstupné napätie [V]: 230V AC
Výstupný výkon [W]:100
Fyzikálne vlastnosti
Prevádzková teplota [°C]: -10 až 40
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek