UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE so 4 ethernetovými portami a WiFi

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode.... viac
Bežná cena: 101.29  (-22%)
65.84 € bez DPH
Skladom 4 ks
79.01 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1017210
EAN: 817882028561
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: UBIQUITI
Popis a parametre
Diskusia

UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE so 4 ethernetovými portami a WiFi

UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi Vysoko výkonný GPON CPE so 4 ethernetovými portami a WiFi..
Technologie konvertoru
Gigabit Ethernet 1000Mbps
Konvertor dle typu
LAN/optika singlemode

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE so 4 ethernetovými portami a WiFi

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
ABCOM Košice s.r.o.
Gudernova 3
04011 Košice
Slovenská Republika
IČO: 46112961
IČ DPH (DIČ): SK2023229560
GoPay